Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
3. | PFA C |
|
TJ Štěchovice | 20.08.2023Neděle 14:00 | |
4. | TJ Štěchovice |
|
SK Kazín A | 26.08.2023Sobota 17:00 | |
5. | FK Rudná |
|
TJ Štěchovice | 02.09.2023Sobota 17:00 | |
6. | TJ Štěchovice |
|
Všenorský SK | 09.09.2023Sobota 17:00 | |
7. | TJ Sokol Velké Přílepy |
|
TJ Štěchovice | 17.09.2023Neděle 16:30 | |
8. | TJ Štěchovice |
|
TJ Sokol Choteč | 23.09.2023Sobota 16:30 | |
9. | SK Sokol Zlatníky |
|
TJ Štěchovice | 30.09.2023Sobota 16:00 | |
10. | TJ Viktoria Vestec B |
|
TJ Štěchovice | 08.10.2023Neděle 16:00 | |
11. | TJ Štěchovice |
|
FK Mníšek p. Brdy | 14.10.2023Sobota 15:30 | |
12. | TJ Sokol Holubice |
|
TJ Štěchovice | 22.10.2023Neděle 15:30 | |
13. | TJ Štěchovice |
|
SK Roztoky | 28.10.2023Sobota 14:30 | |
1. | TJ Sokol Červený Újezd A |
|
TJ Štěchovice | 04.11.2023Sobota 14:00 | |
2. | TJ Štěchovice |
|
TJ Slovan Hradištko | 11.11.2023Sobota 14:00 | |
17. | SK Kazín A |
|
TJ Štěchovice | 23.03.2024Sobota 15:00 | |
18. | TJ Štěchovice |
|
FK Rudná | 30.03.2024Sobota 16:00 | |
19. | Všenorský SK |
|
TJ Štěchovice | 06.04.2024Sobota 10:30 | |
20. | TJ Štěchovice |
|
TJ Sokol Velké Přílepy | 13.04.2024Sobota 15:00 | |
21. | TJ Sokol Choteč |
|
TJ Štěchovice | 20.04.2024Sobota 17:00 | |
22. | TJ Štěchovice |
|
SK Sokol Zlatníky | 27.04.2024Sobota 17:00 | |
23. | TJ Štěchovice |
|
TJ Viktoria Vestec B | 04.05.2024Sobota 17:00 | |
24. | FK Mníšek p. Brdy |
|
TJ Štěchovice | 11.05.2024Sobota 17:00 | |
25. | TJ Štěchovice |
|
TJ Sokol Holubice | 18.05.2024Sobota 17:00 | |
26. | SK Roztoky |
|
TJ Štěchovice | 25.05.2024Sobota 17:00 | |
16. | TJ Štěchovice |
|
PFA C | 01.06.2024Sobota 17:00 | |
15. | TJ Slovan Hradištko |
|
TJ Štěchovice | 08.06.2024Sobota 17:00 | |
14. | TJ Štěchovice |
|
TJ Sokol Červený Újezd A | 15.06.2024Sobota 17:00 |
1. | SK Roztoky | 18 | 83:18 | 48 |
2. | Všenorský SK | 18 | 77:31 | 45 |
3. | PFA C | 18 | 51:39 | 35 |
4. | TJ Viktoria Vestec B | 18 | 59:36 | 32 |
5. | TJ Sokol Červený.. | 18 | 42:32 | 30 |
6. | TJ Slovan Hradištko | 18 | 60:51 | 28 |
7. | TJ Sokol Choteč | 18 | 45:50 | 27 |
8. | SK Kazín A | 18 | 46:37 | 26 |
9. | TJ Sokol Holubice | 18 | 44:41 | 23 |
10. | TJ Sokol Velké Přílepy | 18 | 44:48 | 23 |
11. | SK Sokol Zlatníky | 18 | 30:54 | 17 |
12. | TJ Štěchovice | 18 | 23:55 | 16 |
13. | FK Rudná | 18 | 22:60 | 9 |
14. | FK Mníšek p. Brdy | 18 | 20:94 | 7 |
Počet návštěv: 324761
Posledních 30 dnů: 615 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 27
© 2024 TJ Štěchovice | Všechna práva vyhrazena |
Vytvořeno službou Sklub.cz